KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658183

nr 1365 8183

Guido Odierna

(1913-1991), Italien

Oljemålning, Signerad, Capri. Olja på duk, 50x70 cm

Guido Odierna, italiensk bildkonstnär född 1913, död 1991.

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:57:06

Guido Odierna

Läs mer om Guido Odierna